Taras, schody

0_1kgfd 0_1fh FOTAD340_1hfyj

Reklamy

11 myśli w temacie “Taras, schody

  1. Aniu, pięknie u Was! Bardzo ładne schody! Tak wiele macie już zrobione… U nas schody będą niestety przez jakiś czas „robocze”. Z resztą, nie tylko schody;-) Nieważne jednak, najważniejsze, że niebawem przeprowadzka no i jakoś będziemy powoli ‚ogarniać’ nasze braki w domu i robocze wersje. Macie już ustaloną datę przeprowadzki? Pozdrawiamy Was gorąco!

    • Marta mieszka się bardzo dobrze 🙂 Szymkowi służy nowy domek- ładnie śpi, mniej marudzi- normalnie eldorado. Jedyne na co można narzekać to mało czasu- ciągle jest coś do zrobienia, na kabelkach wiszą żarówki, nie ma listew przypodłogowych, mebli….. ale dajemy rade 🙂

      Kiedy Wy planujecie zamieszkać w Karmelicie?

      • Ale Wam super! U nas jak zwykle same poślizgi. Pan od mebli kuchennych na urlopie do 20.08 więc dopiero jak wróci będziemy zamawiać meble. Mąż zawalony robotą w pracy, nie ma czasu na nic więc niewiele się dzieje. Nawet nie chce szacować kiedy ta nasza przeprowadzka, wszystko się strasznie opóźnia. U nas też będą wisieć same żarówki, listwy będą jedynie u Antosia w pokoju. Brak kasy i brak czasu;-/ Żeby tak nam w nieba spadło kilka zł… Zazdroszczę mieszkania w karmelicie, pozdrowienia dla całej familii!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s